Zielone Studio Opinie

Po wielu latach wreszcie udało się nam z mężem kupić domek jednorodzinny pod Poznaniem, kiedy spodziewałam się drugiego dziecka. Zależało nam na tym, żeby dzieci miały się gdzie bawić na świeżym powietrzu, dlatego zdecydowaliśmy na sporą działkę, tym bardziej, że mamy też małego psa. Od jakiegoś czasu już marzył mi się modny japoński ogród - jestem fanką orientalnych klimatów i filmów azjatyckich, może stąd taki wybór. Po przeczytaniu opinii zdecydowaliśmy się na usługi Zielonego Studia - projekt przerósł moje oczekiwania, a realizacja była tak szybka, że ledwo zdążyliśmy rozpakować rzeczy po przeprowadzce. Efekt? Re-we-la-cja!
Żaneta
Nie jestem wielbicielką prac ogrodowych i szczerze mówiąc nie mam na to za bardzo czasu, ale wygląd ogrodu przy naszym zaczynał powoli doprowadzać mnie do szału. Chciałam, żeby ktoś zrobił wszystko za mnie i za męża, bo dużo pracujemy i nie mamy czasu na zajmowanie się ogrodem, i jeszcze najlepiej, żeby nic się w tym ogrodzie nie zmieniało jak już wszystko dojdzie do ładu - życzenia trochę nie z tej ziemi, ale trafiliśmy na Zielone Studio - co prawda nadal trzeba czasem zajrzeć do ogrodu, ale zaproponowano nam takie rozwiązania, które wymagają jak najmniej pielęgnacji, polecam bardzo, ogród wygląda teraz super i nie trzeba poświęcać mu dużo czasu
Kasia
Jako zwolenniczka minimalizmu urządziłam cały swój dom pod Poznaniem w stylu skandynawskim. Pozostała jeszcze kwestia ogrodu - poczytałam opinie i padło na Zielone Studio. Zależało mi na tym, żeby w ogrodzie nie było specjalnych udziwnień i żeby wpasował się w styl wnętrza domu, czyli oszczędny, z przewagą prostych form i linii. Projekt, który zobaczyłam w zasadzie od początku mi się spodobał, miałam jednak parę własnych pomysłów, które także wzięto pod uwagę i w efekcie mam teraz ogród marzeń, w którym mogę spędzać letnie popołudnia - bardzo polecam Zielone Studio.
Gosia
Nasze dzieci uwielbiają się bawić w ogrodzie! W dodatku mamy też duże psy, dlatego nie wyobrażam sobie nie mieć ogrodu, w którym mogłoby się wybiegać w każdej chwili. Początkowo chciałam wprowadzić tylko kilka nowych rzeczy w ogrodzie - oczko wodne, altankę, huśtawkę, trawę z rolki i kilka sadzonek, ale bałam się trochę, że dzieci i psy nie pozwolą nacieszyć oka nowymi zmianami. Na szczęście Zielone Studio znalazło takie rozwiązania, żeby nowe kwiatki były bezpieczne, a dzieci i psy zadowolone z nowych zabaw w ogrodzie - oczko wodne było strzałem w dziesiątkę!
Monika
Razem z mężem postawiliśmy na zielone studio, kiedy przyszedł czas na zadbanie o nasz ogród. Dom dostaliśmy po starszych rodzicach, którzy nie mieli sił na prace ogrodowe, dlatego był trochę zaniedbany. W dodatku na początku czekał nas remont kuchni, łazienki i kilka prac domowych, dopiero potem udało nam się zabrać za ogród. Opinie o zielonym studiu były bardzo dobre - nie zawiedliśmy się, choć w naszym przypadku chodziło głównie o oświetlenie całego ogrodu - znajdował się on pomiędzy domkami szeregowymi i w dużej mierze był zacieniony przez żywopłoty, dlatego nocą nie było nic widać. Oświetlenie w ogrodzie bardzo dużo zmieniło, jesteśmy teraz zmotywowani do dalszych zmian :)
Ula
Kontakt
Adres
ul. Lechonia Jana 24
52-211 Wrocław
Zadzwoń do nas!
847357203
Napisz do nas!